Привітання Веселинівського селищного голови з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 10:04

Шановні працівники соціальної сфери!!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників соціальної сфери.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!

Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу!

Хай у Ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Зі святом вас!

З повагою, Веселинівський селищний голова Олександр Румянцев