До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, власників житлових будинків

Дата: 09.10.2023 14:37

За інформацією Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України останнім часом почастішали звернення мешканців області щодо заселення територій населених пунктів, виробничих, громадських та житлових приміщень гризунами.

Вони завдають значних збитків у побуті, сільському господарстві та інших сферах діяльності людини,  та  є джерелом і переносниками багатьох небезпечних інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, сказ, лейшманіоз, зворотній тиф, геморагічна  лихоманка, рикетсіози, енцефаліти,  туляремія.

З метою вжиття протиепідемічних заходів видано розпорядження селищного голови від 05.10.2023 №177р «Про заходи щодо боротьби з мишовидними гризунами».