Привітали рятівників зі святом

Дата: 15.09.2023 11:03

Напередодні Дня рятівника, який відзначають 17 вересня  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Веселинівської селищної ради Ірина Жмурко привітала працівників 11 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

“В сьогоднішніх реаліях повномасштабної неоголошеної війни внесок рятівників неоціненний. Ви відважно бороните наше населення від різних надзвичайних станів, на ваших плечах лежить місія з порятунку людей, розмінування територій, пошуку постраждалих під завалами.  Так само як Збройні Сили захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, українські рятівники стоять твердо на сторожі миру та спокою в Україні», - сказала Ірина Леонідівна.

За сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту  населення та з нагоди професійного свята  кращих рятівників 11 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області нагороджено Почесною грамотою селищної ради:

• заступника начальника, майора служби цивільного захисту Сергія Юсипенко;
  • начальника караулу, капітана служби цивільного захисту Петра НИЖАНКЕВИЧА;
  • водія, майстер-сержанта служби цивільного захисту Олександра Островського;
  • командира відділення, головного майстер-сержанта служби цивільного захисту Сергія Алексеєнка;
  • командира відділення, головного майстер-сержанта служби цивільного захисту Василя Поклицького;
  • пожежного-рятувальника, сержанта служби цивільного захисту Максима Мязгова;
  • пожежного-рятувальника, сержанта служби цивільного захисту Віталія Сєдих.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та начальник 11 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області побажали витримки та мужності у сповнених напруги буднях, міцного здоров'я, щастя, добробуту, незламності духу та родинного благополуччя!

Ще раз дякуємо вам, дорогі наші рятівники! Зі святом!

Разом до Перемоги!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису