Дата: 28.08.2023 14:43

Фото без описуОрганізатор громадського обговорення

Веселинівська селищна рада

Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати)

Вулиця Механізаторська у селі Миколаївка Веселинівської селищної ради.

Пропозиції щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності

Пропонується змінити назву вулиці Механізаторська у селі Миколаївка Веселинівської селищної ради на вулицю Олександра Мироженка, який героїчно загинув 29 березня 2023 в ході масштабного вторгнення росії на територію України утримуючи позиції у н.п. Олександрівка Херсонської області.

Нагороджений відзнакою Президента України  «За участь в АТО»

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності

Веселинівська селищна рада відповідно до пропозиції Громадської організації «Веселинівська спілка патріотичних сил» від 01.08.2023 № 02/23 та мешканців села Миколаївка.

Строк проведення заходів з громадського обговорення

Громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 26.09.2023.

Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)

Пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: vesselrada@ukr.net до 26.09.2023.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням:

• прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає;
  • юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження;
  • анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення

вул. Мозолевського, 14, смт Веселинове, Веселинівська селищна рада тел./факс: (05163) 2-12-53 vesselrada@ukr.net

Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення

Начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту управлвння освіти,  культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради – Валентин ЗАВОРОТНІЙ.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення

До 10.10.2023 на офіційному сайті Веселинівської селищної ради.