Захід до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:30

24 серпня 2023 року українці відзначають 32-гу річницю проголошення незалежності. Вдруге відзначаючи основне державне свято в умовах повномасштабної війни, ми усвідомили особливе значення цього дня та знаємо, яку високу ціну платимо за свободу та незалежність.

З нагоди Державного свята  Вознесенським районним сектором №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях серед засудженіх  було проведено національно – патріотичне виховання  серед осіб молодіжного віку та залучено до ІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна», приуроченому до Дня Незалежності України в якому прийняли участь суб’єкти пробації віком від 20 до 33 років.