Вітання з Днем Державного Прапора України та 32-ю річницею незалежності України

Дата: 23.08.2023 09:39

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найважливіших свят нашої країни – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності.

Вітаю з Днем Незалежності України кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в становлення незалежної Української держави, хто нині бореться за свободу нашої Батьківщини на полі бою, хто своєю працею розбудовує рідний край, хто всіляко підтримує наших воїнів.

На даному етапі Україна переживає дуже важкі часи, але сподіваємось, що сумісними зусиллями наша держава встоїть перед труднощами. Бажаємо всім нам з гордістю спільно й непохитно і далі примножувати традиції та блага нашої держави, як того вимагає совість і сумління.

Від щирого серця бажаю всім  вам злагоди, довголіття, доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

З повагою, Веселинівський селищний голова

Олександр РУМЯНЦЕВ