Працівники селищної ради вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 13.06.2023 09:07

Діти – це наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, а й нашої Держави. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

12 червня психологами КЗ «Центр надання соціальних послуг» спільно зі службою у справах дітей  було проведено захід «Дитинство без війни» щодо вшанування пам’яті кожної безневинної дитини, яка загинула внаслідок збройної агресії в України.