Дата: 01.06.2023 14:41

Доводимо до відома громадян, що Веселинівським селищним головою видано розпорядження від 31 травня 2023 року №92р «Про організаційні заходи щодо зайняття  посади  директора комунального  некомерційного підприємства «Веселинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради Миколаївської області».

Згідно з пунктом 1 цього розпорядження оголошується прийом документів від претендентів на зайняття  посади  директора комунального  некомерційного підприємства «Веселинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради Миколаївської області (далі – претенденти).

Встановлено, що Претенденти подають такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про розгляд документів;

3) копію (копії) документа (документів) про освіту, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, встановленим для керівників закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу, у разі наявності присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;

4)  копію трудової книжки або інші документи, які підтверджують досвід роботи;

5згоду на обробку персональних даних.

Документи подаються претендентами особисто через приймальню селищного голови або поштовим відправленням на адресу Веселинівської селищної ради: 57001, Україна, смт Веселинове Вознесенського району Миколаївської області, вул. Мозолевського, 14.

Прийом документів від претендентів починається о 9:00 годині 2 червня 2023 року і закінчується о 12:00 годині 9 червня 2023 року.

Селищний голова розгляне подані претендентами документи та визначить кандидатуру на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Веселинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради Миколаївської області, освіта та досвід роботи якої відповідає кваліфікаційним вимогам, встановленим для керівників закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу, згідно з «Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 "Охорона здоров'я"», запровадженим відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117.

Таку кандидатуру буде призначено на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Веселинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселинівської селищної ради Миколаївської області на період дії воєнного стану.

До оголошення додаються:

1. Сканкопія розпорядження Веселинівського селищного голови від 31.05.2023 №92р.

2. Форма заяви про розгляд документів.

3. Форма згоди на обробку персональних даних.