Відбулася робоча зустріч Вознесенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях з Веселинівським центром надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради

Дата: 31.05.2023 13:16

29.05.2023 року  провідним інспектором Вознесенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ярошик Юлією була проведена робоча зустріч  з начальником Веселинівського центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради Гончарук Людмилою.

Метою зустрічі було обговорення проблемних питань, які виникають під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, а також налагодження

співпраці щодо забезпечення проведення ефективної соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації під час здійснення наглядової пробації та реалізації пенітенціарної пробації, надання клієнтам пробації усіх необхідних соціальних послуг.