Вітання з Днем Матері!

Дата: 12.05.2023 15:24

Дорогі жінки! Милі мами!

Сердечно вітаю вас із світлим і зворушливим святом - Днем матері!

Не важливо скільки нам років – 10, 25 чи 50, не важливо де ми – поруч біля матері, чи за сотні, а то й тисячі, кілометрів від рідного порогу, байдуже, чи ми досягли надзвичайних висот, чи залишилися простими трудівниками – материнська любов не знає відстаней та не вміє розчаровуватися. Пам’ятаймо, мати не лише подарувала життя, вона дала нам путівник у майбутнє.

Бути мамою - надзвичайно відповідальна праця, тому бажаю кожній матусі терпіння, сил та міцного здоров'я. Нехай кожен день, проведений у статусі мами, приносить вам задоволення і радісні емоції!

На жаль, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу. Хочу ще раз подякувати жінкам нашої громади, чиї сини загинули під час війни з РФ, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, справжніх синів та захисників України.

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ