12 ТРАВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕДСЕСТЕР

Дата: 12.05.2023 08:31

Шановні медичні сестри закладів охорони здоров’я Веселинівської громади!

У наш час ні одну лікарню світу, ні одну поліклініку неможливо уявити без медичних сестер. Медсестри – це ті люди, яким цілодобово приходиться спілкуватись з хворими, полегшувати їх страждання, здійснювати призначене лікарем лікування, повертати працездатність, зберігати життя і просто зігрівати теплим словом, ніжністю, любов’ю. Можна сказати, що медсестри - передова медицини, вони є найближчими до пацієнта.

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за збереження найціннішого скарбу – здоров’я жителів нашої громади!

Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! А кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ