Чорнобильська трагедія

Дата: 27.04.2023 08:07

В День вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії Вознесенський районний сектор № 1 філії Державної установи « Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з неповнолітнім суб’єктомпробації,  провели захід та продемонстрували презентацію до Міжнародного Дня пам’яті Чорнобиля.

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених та медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Разом з неповнолітнім обговорили наслідки цієї події, зробили висновки.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих, які зупиняли ядерну катастрофу.

Пам’ятаймо про це! Чорнобильська трагедія не повинна повторитись!