Веселинівською громадою отримано гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща)

Дата: 28.02.2023 09:38

Ворог не припиняє нищити критичну інфраструктуру нашої держави, продовжує завдавати ударів, здійснювати артилерійські обстріли по цивільних об’єктах та помешканнях мирного населення.

Швидке відновлення електропостачання рятує життя та надає можливість поновити тепло та спокій у наших домівках.

Фонд Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK  (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та допомагають ВПО.

Варшавський Фонд Міжнародної Солідарності продовжує надавати гуманітарну допомогу нашій громаді. За другим договором дарування гуманітарної допомоги нами отримано 3 бензинові генератори потужністю 5,5 кВт (вартістю 10073,70 злотих) та 4 бензинові генератори потужністю 8 кВт (вартістю 19138,80 злотих).

Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща

Така підтримка є особливо актуальною для нашої громади у воєнний період. З їх допомогою буде додатково дооблаштовано Пункти незламності, соціальні та медичні установи, які незважаючи на відключення електроенергії, матимуть змогу працювати.

Веселинівська селищна рада висловлює щиру вдячність Фонду Mіжнародної Солідарності   (Варшава, Республіка Польща), та всьому польському народу за надану допомогу та підтримку нашої країни у боротьбі з російським агресором.

Разом до перемоги!