Веселинівська громада отримала допомогу від варшавського Фонду Міжнародної Солідарності

Дата: 28.02.2023 09:17

Фонд Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK  (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та допомагають ВПО.

З початком військової  агресії  російської федерації наша громада стала прихистком для більше ніж 4000 внутрішньо-переміщених осіб, які змушені були покинути свої домівки. Керівництвом громади постійно проводилася робота щодо участі у проектах благодійних фондів та організацій для покращення умов проживання переселенців. Серед всіх претендентів знову наша громада потрапила у число 150 громад-партнерів співробітництва з варшавським Фондом Міжнародної Солідарності.

За першим договором дарування гуманітарної допомоги нами отримано 11 бензинових генераторів потужністю 3,5 кВт (вартістю 18920,00 злотих) та 17 буржуйок (вартістю 12671,46 злотих), які будуть забезпечувати обігрів та безперервну подачу електроенергії у Пунктах незламності та об’єктах соціальної інфраструктури.

Загальна вартість допомоги становить 31591,46 злотих.

Веселинівська селищна рада висловлює щиру вдячність Фонду Mіжнародної Солідарності   (Варшава, Республіка Польща), та всьому польському народу за надану допомогу та підтримку нашої країни у боротьбі з російським агресором.