Привітання Веселинівського селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 28.12.2022 13:32

Непростий для українців і світу 2022 рік, що приніс війну на нашу землю, руйнування і пожежі у наші домівки, болючі втрати у наші родини, завершується.

Цього року ми вразили весь світ своєю сміливістю, взаємопідтримкою та здатністю боронити свій дім. Незважаючи ні на що, ми вистояли, не втратили віри та мужності, стали незламними та нездоланними.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Нехай у Новому році у наших домівках завжди панує тепло та затишок, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Бажаю жителям громади міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Нехай прийдешній 2023-й буде роком Перемоги та відновлення!

З найщирішими побажаннями,

селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ