Веселинівська громада продовжує співпрацю з «Програмою ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»

Дата: 21.12.2022 09:49

З грудня 2021 року продовжується співпраця нашої громади з «Програмою ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України», що спрямована на підвищення стійкості місцевих громад та підтримку їх соціальних, медичних та адміністративних послуг.

Нещодавно ми отримали три потужні універсальні мобільні зарядні електричні станції Bluetti Power Oak 2000Wh 555000mAh 2000W (AC200P).

Ці станції стануть у нагоді для підтримання діяльності різних сфер господарювання при тривалих відключеннях електроенергії.

Щиро вдячні нашим партнерам, що продовжують підтримку та допомагають обладнанням, яке є вкрай необхідним в умовах погодинних та аварійних відключень електроенергії.

Координують співпрацю радник проекту у GIZ Тетяна Гвоздь та секретар селищної ради Олександр Мизгало.

Проєкт співфінансується Європейським Союзом (ЄС) та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.