Iнформація про місця запланованих  лісогосподарських заходів протягом 2023 року на території ОТГ

Дата: 16.12.2022 10:14

У зв’язку з пріоритетною увагою суспільства до проблем охорони, раціонального використання  лісових ресурсів і збереження довкілля державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» надає анонс – інформацію про місця запланованих  лісогосподарських заходів   протягом 2023 року на території ОТГ:

• урочище «Карачуни» (квартал 20, 23, 24);
  • урочище «Варюшино» (квартали 2,3,9);
  • урочище «Павлівка – 1 (квартал 19);
  • урочище «Водокачка – 1» (квартал 14).

Ділянки лісу на території  ОТГ потребують невідкладних лісогосподарських заходів, так як в них виявлені осередки шкідників чи хвороб лісу.

Рішення щодо доцільності і необхідності проведення рубок на території лісових масивів району приймається компетентною комісією, до складу якої входять спеціалісти регіональної служби лісозахисту,  обласного управління лісового та мисливського господарства, спеціалістів лісгоспу, за погодженням з обласним управлінням екології та природних ресурсів обласної адміністрації  та всеукраїнського об’єднання «Укрдержліспроект».

Таким чином, перед призначенням ділянки в відповідну рубку, вона проходить детальне обстеження, враховуються всі позитивні зміни, що відбудуться після проведення заходу, та негативні наслідки, що можуть мати місце у разі бездіяльності лісогосподарського підприємства, навіть таких як загибель насадження та загроза в пошкодженні чи ослабленні сусідніх ділянок лісу, через розповсюдження осередків шкідників чи хвороб лісу.