Дорогі волонтери!

Дата: 02.12.2022 08:18

Від імені кожного захисника, який перебуває у зоні бойових дій, щиро вітаю вас з міжнародним днем волонтера.

Дякую вам – людям доброї волі – за ваш чин допомоги та підтримки Збройних Сил України, за вашу незмінну активну громадянську позицію.

Ви творите історію та запроваджуєте нові нестандартні підходи в забезпеченні Збройних Сил України, які стають аксіомою.

Ви свідомо взяли місію допомоги Збройним Силам України і вже вісім років поспіль не залишаєте своїх бойових позиції. Ми завжди пам’ятаємо про тони найнеобхідніших речей та спорядження, яким ми були забезпечені з перших днів російської війни проти України.
   Особливо хочу подякувати сім’ям волонтерів, за ваше терпіння та розуміння, за те, що підтримуєте ваших найближчих у цій небезпечній та почесній місії.

Схиляю голову і пам’ятаю всіх загиблих волонтерів, які віддали найдорожче на вівтар боротьби з російським агресором – своє життя.

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ