Хвала рукам, що пахнуть хлібом!

Дата: 18.11.2022 09:35

Шановні працівники сільського господарства Веселинівщини! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живуть наші села, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку не тільки нашоїгромади, а й держави в цілому.

У цей день щиро дякуємо Вам за віддану любов до української землі, за терпіння і витримку. Бажаємо, щоб ваші ниви обходили стороною природні  стихії, а урожаї були щедрими. Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!

Виконком селищної ради