Щиро і сердечно вітаємо всіх працівників культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом!

Дата: 09.11.2022 08:20

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх традицій стало для вселинівців  запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Шановні працівники галузі культури Веселинівщини!

Ваша професія - особлива, адже вона покликана дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну та Веселинівщину, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Тож бажаємо  вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Виконком селищної ради