Привітання Веселинівського селищного голови з Днем української писемності та мови і Всеукраїнським днем працівника культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 08:18

Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва, щорічно відзначається 9 листопада разом з Днем української писемності та мови.

Мова народу - це генетичний код нації. А мова українського народу – це символ незалежності та суверенності. Тернами стелився її шлях, за неї переслідували, ув’язнювали та вбивали. Але саме завдяки народній творчості, вагомому внеску у активну культурно-просвітницьку діяльності працівників культури та аматорів відбувається відродження української національної культури.

Спільне завдання українців - зміцнювати авторитет і престижність української мови, покласти край політичним спекуляціям на мовному ґрунті, утверджувати рідну мову як духовну основу української державності.

Вітаю зі святом усіх тих, хто присвятив себе служінню мистецтву, хто дарує людям незабутні зустрічі з прекрасним! Бажаю міцного здоров’я, нових творчих здобутків в ім’я України! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом.

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ