До уваги осіб з інвалідністю внаслідок війни!

Дата: 31.10.2022 08:29

Приватний заклад вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» готовий прийняти на безкоштовне навчання осіб з інвалідністю внаслідок війни за наступними рівнями та спеціальностями:

- фаховий молодший бакалавр (освітні програми: фармація, промислова фармація, право, комп’ютерна інженерія; журналістика, готельно – ресторанна справа, геодезія та землеустрій, фінанси, банківська справа та страхування, облік та оподаткування, маркетинг, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, медсестринство, туризм);

- бакалавр (освітні програми: журналістика, готельно – ресторанна справа, фінанси, банківська справа та страхування, туризм).

За більш детальною інформацією звертайтесь до приватного закладу вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна 2; тел. (098)565-76-57, (050)198-58-93.