В Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення «ДроваЄ»

Дата: 19.10.2022 11:36

В декілька кліків кожен може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму та ще й з доставкою додому.

Щоб купити дрова потрібно:

• Зайти на ресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.
  • Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.
  • Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.
  • Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Слід зазначити, що  на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.