Привітали рятівників громади з професійним святом

Дата: 16.09.2022 13:09

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф. У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.

З нагоди свята секретар селищної ради Олександр Мизгало у 11 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області привітав рятівників з їх професійним Днем.

«Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Під час війни як ніколи виросла потреба у вашій службі. Неможливо виміряти ту подяку, яку відчувають люди за вашу своєчасну допомогу та підтримку», - зауважив Олександр Сергійович вітаючи рятівників.

За самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків, за сумлінну та плідну працю та з нагоди Дня рятівника кращих співробітників 11 ДПРЧ 4ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Миколаївській області  нагородили грамотами селищної ради:

-   старшого водія, прапорщика служби цивільного захисту ВОЙТЕНКА Юрія Олександровича,

-   водія, старшину служби цивільного захисту ПАЛАМАРЧУКА Сергія Васильовича,

-    командира відділення, прапорщика служби цивільного захисту ПОКЛИЦЬКОГО Василя Вікторовича,

-    командира відділення, старшого прапорщика служби цивільного захисту АЛЕКСЕЄНКА Сергія Володимировича,

-   пожежного рятувальника, молодшого сержанта служби цивільного захисту БІЛИКА Степана Петровича.