ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СЕЛИЩА ВІД ВЕСЕЛИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 16.09.2022 08:56

Шановні жителі селища Веселинове!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня селища.

У цей не простий для всіх українців час, перш за все, хочу побажати кожному з вас мирного неба, кожній родині – щасливої долі та веселих дитячих усмішок, сімейного затишку та достатку.

Дякую кожному із вас, дорогі земляки, за ваш внесок у розвиток та благоустрій Веселинова, усім, хто вкладає частинку своєї душі та праці в те, щоб земляки пишались нашим краєм.

Але особливу подяку сьогодні хочу висловити всім Героям землі веселинівської, які мужньо боронять нашу землю від російських загарбників, кожну хвилину ризикуючи своїм життям – низький їм уклін і подяка! Вірю і знаю, що незабаром вони з Перемогою вернуться до своїх домівок, де на них чекають рідні.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям, які віддали своє життя за незалежність України, за мирне небо, за наш з Вами спокійний сон!

Від нашої єдності, працьовитості, прагнення зробити наше селище кращим залежить майбутнє наших дітей, тож наснаги нам, сили, оптимізму, віри в краще майбутнє –до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ