Шановні педагоги, учні, батьки!

Дата: 01.09.2022 09:06

1 вересня — День знань і старту нового навчального року. 2022-2023 навчальний рік ми розпочинаємо в не найпростіших умовах, проте в цей день бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, оптимізм, віра в майбутнє!

Вам, шановні освітяни, дякуємо за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Виконком селищної ради