Інформація щодо системи оповіщення

Дата: 22.08.2022 08:52

Шановні громадяни!

Оповіщення населення здійснюється по системі централізованого оповіщення загальнодержавного, регіонально і місцевих рівнів  за допомогою електросирен.

Місцева  автоматизована система центральнізованого оповіщення цивільного  захисту  Веселинівської селищної ради - програмно-технічний комплекс, призначений для оповіщення керівного складу селищної ради, чергових служб, сил цивільного захисту, управлінь, установ, підприємств, організацій та мешканців населених пунктів селищної ради про ймовірну загрозу ракетного  удару.

Звуковий сигнал «ПОВІТРЯНА ТИВОГА» проходить автоматизовано через Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Тривалість звучання звукового сигналу  «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» становить три – п’ять хвилин. У разі потреби  сигнал  повторюються через кожні 10-15 хвилин ( Постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року №733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту»). Звуковий сигнал відключається автоматично.

Також тривалість звукового сигналу залежить від   технічного стану  апаратури  оповіщення  і встановлюється   заводом  виробником.