Інформація щодо порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

Дата: 11.08.2022 10:24

01.07.2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу», якою затверджено Порядок надання  мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Подати заяви на отримання грантів можна особисто у розмірі від 50 тис. грн. до 250 тис. грн. для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже існуюче підприємство.

Для отримання консультацій щодо участі в цій програмі охочі можуть звернутися у відділення АТ «Ощадбанку», на телеграм-канал «Підтримка ДСЗ Миколаїв» або до Веселинівської районної філії Миколаївського ОЦЗ за адресою смт.Веселинове, вул.Мозолевського,14, телефон 2-24-81.

Також, Миколаївським обласним центром зайнятості започатковано проведення групового онлайн-консультування щодо отримання мікрогранту. Інформаційний захід буде відбуватися щочетверга о 10:00 год. За допомогою ZOOM (додаток).

Перед участю в онлайн-консультуванні учаснику необхідно заповнити анкету за посиланням: https://сurt.ly/xL2g8r6.

Для підключення охочих до онлайн-заходу потрібно перейти за посиланням:https://сurt.ly/2L2hm6Z:

Ідентифікатор конференції: 853 628 3403; код доступу: 12345.

Контактна особа щодо онлайн-консультування – Пондор Оксана, тел.(050)0660470.