Шановні медичні сестри закладів охорони здоров’я Веселинівської громади!

Дата: 12.05.2022 13:01

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за збереження найціннішого скарбу – здоров’я жителів нашої громади!

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, особливо в ці тривожні дні, коли ми особливо чітко розуміємо, що життя людини, її здоров’я – найважливіші цінності для кожного. Саме янголи в білих халатах, як з любов’ю медичних сестер називають хворі, виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого. За даними статистики на плечі медсестер лягає близько 80 % догляду за пацієнтами.

Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! А кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Виконавчий комітет селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)