A A A K K K
для людей із порушенням зору
Веселинівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 25 квітня 2022 року

Дата: 27.04.2022 11:44
Кількість переглядів: 792

   Інформаціія від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окопуваних територій України.

   Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 25 квітня 2022 року.

 

I. Донецька область

1. Волноваський район:

1) Великоновоселківська селищна територіальна громада;

2) Волноваська міська територіальна громада;

3) Вугледарська міська територіальна громада;

4) Комарська сільська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Ольгинська селищна територіальна громада.

2. Краматорський район:

Черкаська селищна територіальна громада.

3. Маріупольський район:

1) Кальчицька сільська територіальна громада;

2) Мангушська селищна територіальна громада;

3) Маріупольська міська територіальна громада;

4) Нікольська селищна територіальна громада;

5) Сартанська селищна територіальна громада.

4. Покровський район:

1) Гродівська селищна територіальна громада;

2) Мар'їнська міська територіальна громада;

3) Новогродівська міська територіальна громада;

4) Очеретинська селищна територіальна громада;

5) Покровська міська територіальна громада.

II. Запорізька область

1. Бердянський район:

1) Андрівська сільська територіальна громада;

2) Андріївська селищна територіальна громада;

3) Бердянська міська територіальна громада;

4) Берестівська сільська територіальна громада;

5) Коларівська сільська територіальна громада;

6) Осипенківська сільська територіальна громада;

7) Приморська міська територіальна громада;

8) Чернігівська селищна територіальна громада.

2. Василівський район:

1) Благовіщенська сільська територіальна громада;

2) Василівська міська територіальна громада;

3) Великобілозерська сільська територіальна громада;

4) Водянська сільська територіальна громада;

5) Дніпрорудненська міська територіальна громада;

6) Енергодарська міська територіальна громада;

7) Кам'янсько-Дніпровська міська територіальна громада;

8) Малобілозерська сільська територіальна громада;

9) Михайлівська селищна територіальна громада;

10) Роздольська сільська територіальна громада;

11) Степногірська селищна територіальна громада.

3. Мелітопольський район:

1) Веселівська селищна територіальна громада;

2) Кирилівська селищна територіальна громада;

3) Костянтинівська сільська територіальна громада;

4) Мелітопольська міська територіальна громада;

5) Мирненська селищна територіальна громада;

6) Новенська сільська територіальна громада;

7) Новобогданівська сільська територіальна громада;

8) Нововасилівська селищна територіальна громада;

9) Новоуспенівська сільська територіальна громада;

10) Олександрівська сільська територіальна громада;

11) Плодородненська сільська територіальна громада;

12) Приазовська селищна територіальна громада;

13) Семенівська сільська територіальна громада;

14) Терпіннівська сільська територіальна громада;

15) Чкаловська сільська територіальна громада;

16) Якимівська селищна територіальна громада.

4. Пологівський район:

1) Воскресенська сільська територіальна громада;

2) Гуляйпільська міська територіальна громада;

3) Кам'янська селищна територіальна громада;

4) Комиш-Зорянська селищна територіальна громада;

5) Малинівська сільська територіальна громада;

6) Малотокмачанська сільська територіальна громада;

7) Молочанська міська територіальна громада;

8) Оріхівська міська територіальна громада;

9) Пологівська міська територіальна громада;

10) Розівська селищна територіальна громада;

11) Смирновська сільська територіальна громада;

12) Токмацька міська територіальна громада;

13) Федорівська сільська територіальна громада.

III. Луганська область

1. Сватівський район:

1) Білокуракинська селищна територіальна громада;

2) Коломичийська сільська територіальна громада;

3) Красноріченська селищна територіальна громада;

4) Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада;

5) Нижньодуванська селищна територіальна громада;

6) Сватівська міська територіальна громада;

7) Троїцька селищна територіальна громада.

2. Сєвєродонецький район:

1) Гірська міська територіальна громада;

2) Кремінська міська територіальна громада;

3) Лисичанська міська територіальна громада;

4) Попаснянська міська територіальна громада;

5) Рубіжанська міська територіальна громада;

6) Сєвєродонецька міська територіальна громада.

3. Старобільський район:

1) Біловодська селищна територіальна громада;

2) Білолуцька селищна територіальна громада;

3) Марківська селищна територіальна громада;

4) Міловська селищна територіальна громада;

5) Новопсковська селищна територіальна громада;

6) Старобільська міська територіальна громада;

7) Чмирівська сільська територіальна громада;

8) Шульгинська сільська територіальна громада.

4. Щастинський район:

1) Нижньотеплівська сільська територіальна громада;

2) Новоайдарська селищна територіальна громада;

3) Станично-Луганська селищна територіальна громада;

4) Широківська селищна територіальна громада;

5) Щастинська міська територіальна громада.

IV. Миколаївська область

1. Баштанський район:

1) Горохівська сільська територіальна громада;

2) Снігурівська міська територіальна громада;

3) Широківська сільська територіальна громада.

2. Миколаївський район:

Шевченківська сільська територіальна громада.

V. Одеська область

Ізмаїльський район:

Вилківська міська територіальна громада (селище Біле).

VI. Харківська область

1. Богодухівський район:

1) Богодухівська міська територіальна громада;

2) Валківська міська територіальна громада;

3) Золочівська селищна територіальна громада;

4) Коломацька селищна територіальна громада;

5) Краснокутська селищна територіальна громада.

2. Ізюмський район:

1) Балаклійська міська територіальна громада;

2) Барвінківська міська територіальна громада;

3) Борівська селищна територіальна громада;

4) Донецька селищна територіальна громада;

5) Ізюмська міська територіальна громада;

6) Куньєвська сільська територіальна громада;

7) Оскільська сільська територіальна громада;

8) Савинська селищна територіальна громада.

3. Красноградський район:

Красноградська міська територіальна громада.

4. Куп'янський район:

1) Великобурлуцька селищна територіальна громада;

2) Вільхуватська сільська територіальна громада;

3) Дворічанська селищна територіальна громада;

4) Кіндрашівська сільська територіальна громада;

5) Куп'янська міська територіальна громада;

6) Курилівська сільська територіальна громада;

7) Петропавлівська сільська територіальна громада;

8) Шевченківська селищна територіальна громада.

5. Лозівський район:

1) Біляївська сільська територіальна громада;

2) Близнюківська селищна територіальна громада;

3) Лозівська міська територіальна громада;

4) Олексіївська сільська територіальна громада;

5) Первомайська міська територіальна громада.

6. Харківський район:

1) Безлюдівська селищна територіальна громада;

2) Височанська селищна територіальна громада;

3) Вільхівська сільська територіальна громада;

4) Дергачівська міська територіальна громада;

5) Липецька сільська територіальна громада;

6) Люботинська міська територіальна громада;

7) Малоданилівська селищна територіальна громада;

8) Мереф'янська міська територіальна громада;

9) Нововодолазька селищна територіальна громада;

10) Південноміська міська територіальна громада;

11) Пісочинська селищна територіальна громада;

12) Роганська селищна територіальна громада;

13) Солоницівська селищна територіальна громада;

14) Харківська міська територіальна громада;

15) Циркунівська сільська територіальна громада.

7. Чугуївський район:

1) Вовчанська міська територіальна громада;

2) Зміївська міська територіальна громада;

3) Малинівська селищна територіальна громада;

4) Новопокровська селищна територіальна громада;

5) Печенізька селищна територіальна громада;

6) Слобожанська селищна територіальна громада;

7) Старосалтівська селищна територіальна громада;

8) Чкаловська селищна територіальна громада;

9) Чугуївська міська територіальна громада.

VII. Херсонська область

1. Бериславський район:

1) Бериславська міська територіальна громада;

2) Борозенська сільська територіальна громада;

3) Великоолександрівська селищна територіальна громада;

4) Високопільська селищна територіальна громада;

5) Калинівська селищна територіальна громада;

6) Кочубеївська сільська територіальна громада;

7) Милівська сільська територіальна громада;

8) Нововоронцовська селищна територіальна громада;

9) Новоолександрівська сільська територіальна громада;

10) Новорайська сільська територіальна громада;

11) Тягинська сільська територіальна громада.

2. Генічеський район:

1) Генічеська міська територіальна громада;

2) Іванівська селищна територіальна громада;

3) Нижньосірогозька селищна територіальна громада;

4) Новотроїцька селищна територіальна громада.

3. Каховський район:

1) Асканія-Нова селищна територіальна громада;

2) Великолепетиська селищна територіальна громада;

3) Верхньорогачицька селищна територіальна громада;

4) Горностаївська селищна територіальна громада;

5) Зеленопідська сільська територіальна громада;

6) Каховська міська територіальна громада;

7) Костянтинівська сільська територіальна громада;

8) Любимівська селищна територіальна громада;

9) Новокаховська міська територіальна громада;

10) Присиваська сільська територіальна громада;

11) Рубанівська сільська територіальна громада;

12) Тавричанська сільська територіальна громада;

13) Таврійська міська територіальна громада;

14) Хрестівська сільська територіальна громада;

15) Чаплинська селищна територіальна громада.

4. Скадовський район:

1) Бехтерська сільська територіальна громада;

2) Голопристанська міська територіальна громада;

3) Долматівська сільська територіальна громада;

4) Каланчацька селищна територіальна громада;

5) Лазурненська селищна територіальна громада;

6) Мирненська селищна територіальна громада;

7) Новомиколаївська сільська територіальна громада;

8) Скадовська міська територіальна громада;

9) Чулаківська сільська територіальна громада.

5. Херсонський район:

1) Білозерська селищна територіальна громада;

2) Великокопанівська сільська територіальна громада;

3) Виноградівська сільська територіальна громада;

4) Дар'ївська сільська територіальна громада;

5) Музиківська сільська територіальна громада;

6) Олешківська міська територіальна громада;

7) Станіславська сільська територіальна громада;

8) Херсонська міська територіальна громада;

9) Чорнобаївська сільська територіальна громада;

10) Ювілейна сільська територіальна громада.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь