День визволення: подвигом уславлена Веселинівщина

Дата: 29.03.2022 15:07

З нагоди 78–ї річниці з часу визволення Веселинівщини  від нацистських окупантів, у селищі відбулося покладання квітів до пам’ятника героям-богданівцям.

Пам’ять загиблих вшанували керівництво та працівники селищної ради.   Земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував нашу землю.

На жаль, живі свідки Другої світової війни вважають теперішні події набагато страшнішими. Наш цинічний ворог нищить будівлі та дитсадки лише за те, що ми українці. Але ми нагадаємо йому ту героїчну історію, яку залишили нам наші діди-прадіди та обов’язкового переможемо!