Веселинівці приєдналися до першого відзначення Дня єднання

Дата: 16.02.2022 11:13

Сьогодні, 16 лютого в Україні вперше відзначають День єднання, встановлений указом президента два дні тому.

План заходів із відзначення цього дня, серед іншого, передбачає підняття прапора на всіх адмінустановах, виконання о 10:00 державного гімну, створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації, прискорення процесу зі створення системи територіальної оборони та ін. Тепер цього дня закликають вивішувати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

З 8:00 до 10:00 ранку на телеканалах країни тривав   марафон до Дня єднання.  Розпочав його і закликав українців триматися разом Президент України Володимир Зеленський.

Веселинівці також не залишились осторонь відзначення Дня єднання. Працівники селищної ради на чолі з секретарем Олександром Мизгалом виконали гімн України на фоні Держаних прапорів, підбадьорили один одного та нагадали собі, що всі ми нащадки славного козацького роду. Єднаймося!