Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Дата: 06.12.2021 15:22

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Ви забезпечуєте участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджуєте зв’язки між громадянами, створюєте умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан відповідної території, за добробут, комфортні умови та достатній рівень життя мешканців сіл і селищ.

Подальший розвиток та вдосконалення самоврядування є запорукою успішного майбутнього як нашої громади, так і всього українського суспільства.

Бажаємо від щирого серця — усім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою, родинного затишку. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  Вас, а  професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі Вашими порадниками в усіх добрих  починаннях на благо громади і нашої держави!

Виконком селищної ради