Вшанування пам’яті загиблих героїв АТО/ООС

Дата: 15.11.2021 12:53
Кількість переглядів: 1905

Вже сім років Україна виборює свою свободу та право на честь і гідність. Сім років гинуть юнаки, чоловіки. Хтось із них уже мав сім'ю, а хтось лише хотів її створити. Та їхні плани на майбутнє обірвалися в одну мить.

Сучасні герої! Ваша мужність і героїзм є взірцем самовідданого служіння для нинішнього і прийдешніх поколінь!

10 листопада 2014 р. загинув у бою мешканець смт. Токарівка - Віталій Токарь. У нього залишився маленький син.

Сьогодні, 15 листопада виповнюється шоста річниця з дня смерті юного веселинівця Андрія Скирти. Він також пішов із рідного дому захищати Україну, назавжди ...

Згадаймо воїнів, що поклали своє життя захищаючи Україну. Згадаймо їхніх матерів, рідних. Ми повинні зробити все, щоб пам’ять про них не згасла!

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні керівники громади поклали квіти на могилі та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять юного сина веселинівської землі - Андрія Скирти.