Про фінансову підтримку виробників гречки

Дата: 21.10.2021 14:32

Поточного року одним із напрямів державної підтримки сільгоспвиробників є виділення бюджетнихсубсидій з розрахунку на одиницю оброблювальнихугідь, на яких вирощувалася гречка.

Форми документів для нарахування та виплати субсидій у розрахунку на 1 гектар оброблювальних угідь затверджені Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 №172.

Повідомляємо, що бюджетна субсидія надається на безповоротній основі в межах бюджетних призначень у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалася гречка, у розмірі до 5000 грн на один гектар, але не більше ніж на 300 га оброблюваних угідь одним отримувачем.

Отримувачами коштів є сільськогосподарські товаровиробники — юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи-підприємці, які не мають порушених справ про банкрутство, не перебувають в стадії ліквідації, не мають протерміновану заборгованість по податках та зборах до бюджету більш як шість місяців.

Документи для отримання субсидії сільгосптоваровиробники подають у паперовому вигляді, а саме:

Заявки та документи на отримання фінансової підтримки приймаються обласною комісією до 15 листопада за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.