Відбулась дванадцята позачергова сесія селищної ради дев'ятого скликання

Дата: 24.09.2021 12:05

23 вересня 2021 року під головуванням селищного голови Олександра РУМЯНЦЕВА відбулось засідання дванадцятої позачергової сесії Веселинівської селищної ради дев’ятого скликання.

На початку сесії депутати розглянули питання щодо припинення повноважень селищного голови. У ході таємного голосування, відповідно до чинного законодавства, депутатами не підтримано заяву О.В.Румянцева.

Депутатський корпус працював у повному складі, на розгляд було винесено 12 питань порядку денного та земельні питання.

Були внесені зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Веселинівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки (зі змінами), до селищної Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2021 рік, схваленно прогноз бюджету Веселиніської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки, введено додаткову штатну посаду до відділу містобудування, архітектури та земельних відносин  - інспектор зблагоустрою.

Прийняті рішення засідання дванадцятої позачергової  сесії селищної ради дев’ятого скликання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації» у розділі «Офіційні документи».

Фото без опису Фото без описуФото без опису