Повідомлення системи RАSFF від 03 вересня 2021 року № 2021.4074 та № 2021.4074-fup 29

Дата: 15.09.2021 15:09

Вознесенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RАSFF від 03 вересня 2021 року № 2021.4074 та № 2021.4074-fup 29 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалася при виготовленні напоїв HELL FOCUS STR 205 C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортовано до України (отримувач: ТОВ «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС», м. Київ, 03038).

Попереджаємо операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Вознесенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте на електронну адресу: veselinovo_dpss@dpssmk.gov.ua