Розпорядження селищного голови "Про затвердження та виконання заходів, присвячених  Дню  селища   Веселинове в 2021 році"

Дата: 10.09.2021 13:56

ВЕСЕЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10.09.2021                              Веселинове                          №145-р

Про затвердження та виконання заходів,

присвячених  Дню  селища   Веселинове

в 2021 році

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  рішення  виконавчого  комітету Веселинівської селищної ради від 12 січня 2021 року №38 «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Веселинівської селищної ради на 2021 рік»,   на    підставі  протоколу засідання  організаційного  комітету з питань підготовки та проведення заходів, присвячених Дню селища Веселинове в 2021 році,  від  06.09.2021 р.:

1.  Провести    18  вересня  2021 року  День селища  Веселинове.

2. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення в смт Веселинове Дня  селища  (далі - заходи),   що  додаються.

3. Доручити   виконавцям, зазначеним у цьому  розпорядженні,     забезпечити виконання заходів з урахуванням проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території Веселинівської селищної ради   гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2.

4. Контроль за виконанням  цього  розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                            Олександр  РУМЯНЦЕВ

Розпорядження  селищного  голови

від  10.09.2021     145

заходів з  підготовки  та  святкування  Дня  селища  Веселинове

18.09.21

1. Провести   роботу  по благоустрою території смт Веселинове,  упорядкуванню пам»ятників. Забезпечити  святкове  оформлення  вулиць напередодні та під час  святкування  Дня  селища.

Овчар В.А.,

Коваленко  Б.С.

Протягом вересня 2021 р.

2. Вжити  заходів  щодо   освітлення  території площі  Мозолевського, де   проводитимуться  заходи   в  вечірній  період.    Забезпечити  безперебійну  роботу  системи  освітлення,  водовідведення, електро,-газопостачання на території   громади.

Овчар В.А.,

керівники відповідних  підприємств

Протягом вересня 2021 р.

3. Висвітлити на  офіційному  веб-сайті селищної ради, р.г. «Зоря»    привітання,  запрошення жителям смт Веселинове та його гостям,  керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій  (різних форм власності)    для  взяття участі у  відзначенні  Дня  селища та  святкову програму.

Свердан С.М.,

Жижонок Т.Є . (за  згодою)

до 14.09.21.

4. Розробити   сценарій  проведення  святкової   програми.

Заворотній В.Б.,

Балкова О.Е.

До 15.09.21.

5. Провести  спортивні  змагання:

-  турнір з шахів (Будинок дитячої творчості селищної ради),  9:30;

- турнір з тенісу  (Опорний навчальний  заклад Веселинівська ЗОШ  І-ІІІ ст),   9:30;

-  турнір з  волейболу  (КНУ «Спортивний  комплекс «Олімп»),   9:30.

Павлюк І.В.

18.09.21.

6. Провести засідання Комісії  з питань нагородження  Почесною грамотою селищної ради та Подякою  селищного голови.    Організувати  нагородження  визначених  осіб,   вручення  відзнак та подарунків.

Свердан  В.Г.,

Цушко О.Г.

До 15.09.21.; 18.09.21.

7. Забезпечити   організацію   проведення:

- працівниками  КЗ  «Публічна  бібліотека» селищної ради

*  монтаж  відеоролика   про  періоди  становлення  рідного  селища (до 16.09.21.);

*  акції  «Подаруй  книгу бібліотеці»    -   18.09.21;

працівниками  Будинку дитячої творчості селищної  ради

*  виготовлення   фотозони  з  кольорового паперу -  до 17.09.21.

* майстер-класів серед дитячої аудиторії з виготовлення виробів з пластиліну,   розпису  фарбами   тощо   -  18.09.21.

-   працівниками  КЗ «Центр культури та дозвілля» селищної  ради     18.09.21

*    монтаж   зони  виступів та святкової  програми,  встановлення Державного прапору України, гербу  та  прапора  Веселинового;

*   роботи  кінотеатру під  відкритим  небом,  демонстрацію  відеоролика   про  періоди  становлення  рідного  селища;

*     безпрограшної   лотереї;

*   ярмарку  з продажу фруктів, ягід, саморобних речей домашнього побуту, національної колористики, смаколиків,  гарячих   напоїв;

*    фестивалю  вуличної  їди;

*    встановлення кулькової  фотозони;

*    дитячих  розваг (атракціонів,  катання  на   гойдалках,  стрибки на батутах тощо);  танцювальної   частини.

8. Провести  зустрічі, історичні  екскурсії,  години  історії,  тематичні  виставки    для  жителів та гостей Веселинового,  учнів та вихованців  закладів освіти в КЗ «Історичний музей» Веселинівської селищної   ради,   КЗ «Публічна  бібліотека» селищної ради.

Павлюк І.В.,

Бурим Ю.П.,

Токар Л.Т.

15-18 вересня 2021 р.

9. Забезпечити  громадський  порядок в селищі під час проведення  заходів.

Гаспарян С.С.

18.09.21.

Начальник відділу організаційно-                                  Оксана     ЦУШКО

кадрової   роботи  селищної ради