Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 31.08.2021 08:43
Кількість переглядів: 2019

Щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року, з Днем знань! Для кожного з нас 1 вересня – особливий день. Адже саме з нього починається сходження в незвіданий, цікавий і бентежний світ дива та пізнання. Та особливо хвилюючий цей день для тих, хто переступає поріг навчальних закладів уперше. Сьогодні кожна родина прагне дати своїм дітям якісну освіту, бо розуміє, що знання і духовні сили – це двері до більших можливостей, нових досягнень, самоутвердження та реалізації в житті.

Дорогі педагоги! Ви розкриваєте дитячі таланти, навчаєте дітей, допомагаєте їм повірити у свої сили й можливості. Бажаємо, щоб новий навчальний рік відкрив перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, щоб учителів він надихав успіхами вихованців, а батьків – радістю за своїх дітей!

Виконком Веселинівської селищної ради