Відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 11:57
Кількість переглядів: 1983

23 серпня, напередодні Дня Незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України.

У нашій громаді цього дня  на головній площі селища відбулися урочисті заходи та святковий концерт присвячений Дню Державного Прапора України та 30-й річниці Незалежності України.

Розпочалися урочистості нетрадиційно – з святкової ярмарки, на якій господарі та господині дивували дарунками з саду та городу, виробами ручної роботи, солодощами.

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Під час офіційної частини з словами привітання до жителів звернулися голова Вознесенської райдержадміністрації Сергій Шурабура та секретар Веселинівської селищної ради Олександр Мизгало.

За вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження української державності, соціально-економічний розвиток Веселинівської селищної ради, високий професіоналізм, багаторічну відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України почесною грамотою Вознесенської районної ради нагороджено: тренера-викладача із греко-римської боротьби Веселиніської дитячої спортивної школи Сергія Гринчука, керівника народного аматорського хорового колективу «Веселинка» КЗ «Центр культури та дозвілля» Ніну Бойчук, директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Олену Балкову, старост Подільського старостинського округу – Раїсу Килюшик та  Зеленівського – Сергія Семенова.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Почесною грамотою Веселинівської селищної ради нагороджено: директора Варюшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлану Іванченко, кухаря Веселинівського дитячого садка «Сонечко» Тетяну Кострибу, бібліотекаря читального залу КЗ «Публічна бібліотека» Людмилу Гордович, сестру медичну поліклініки процедурного кабінету КНП «Веселинівська районна лікарня», статистика медичного інформаційно-аналітичного кабінету КНП «Веелинівський центр ПМСД» Валентину Шашуру.

Відзнакою організації ветеранів України «Почесний ветеран» нагороджено багаторічну голову Веселинівської ветеранської організації – Марію Донченко.

Особливі слова подяки були призначені депутату Верховної Ради України Артему Чорноморову за щедрий святковий подарунок нашій громаді – літній кінотеатр.

Також були нагороджені учні-переможці редакційного конкурсу творчих робіт "Лише Батьківщина, лише Україна світитиме вічно прийдешнім вікам!" газети «Зоря». Головний редактор Тетяна Жижонок вручила дипломи та грошові премії переможцям: Камрану Аббасову, Аліні Зарічній, Катерині Крижанівській та Софії Сорокопуд.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Ще довго серпневий вечір веселинівщини прикрашали українська пісня та танок від творчих колективів громади.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису