Повідомлення RASFF від27 липня 2021 року №2021.3976 та від 30 липня 2021 року № 2021.3976-fup2

Дата: 18.08.2021 12:55

Головне управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставіт листа Держпродспоживслужби від 03.08.2021 №11.1.3-5/1288«Щодо повідомлення RASFF від27 липня 2021 року №2021.3976 та від 30 липня 2021 року № 2021.3976-fup2», інформує.

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення через систему швидкого сповіщення RASFF стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторіLygomme, що використовуєтьсяу виробництві морозива(виробник: MarsWrigleyConfectionery, Steinbourg). Етиленоксид - це речовина, яка використовується для дезінфекції медичних інструментів. Виробником морозива є Франція, до України його завезли з Румунії, кінцевий термін використання до 31 березня 2023 року.

З метою попередження негативного впливу на здоров’я людей внаслідок споживання продукції зазначена партія морозива наразі вилучається з закладів торгівлі. Фахівці територіальних підрозділів Держпродспоживслужби області здійснюють моніторинг за відкликанням продукції з продажу.

Водночас звертаємося до громадян: при виявленні зазначеної партії продукції в продажу, просимо негайно інформувати Вознесенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу:veselinovo_dpss@dpssmk.gov.ua