Пройшла війна стежками доль: веселинівці вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Дата: 22.06.2021 11:48

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Веселинівщина вчергове  покладала квіти  до пам’ятника героям – богданівцям. Хвилина мовчання… Така довга… Така терпка… В цю мить кожен згадує своїх дідів прадідів, які на власні очі бачили жахіття війни.

Під час Другої світової війни українська земля понесла надзвичайні втрати. Загалом – це 8-10 млн. осіб. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тис. сіл. За кілька місяців бойових дій територія України була повністю завойована. Мільйони людей опинилися в окупації. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. На них чекали тяжкі випробування повоєнних років.
   З болем та сумом ми сьогодні говоримо про воєнні дії на території України. Наша земля втомилася від війни. І найбільше бажання сучасних українців - мир!

Тож низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто боронив нашу землю від фашистської навали.