Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я!

Дата: 18.06.2021 13:45

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя.

Прийміть сердечну подяку за вашу працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Зі святом вас! Нехай кожен день вашого життя наповнюється радощами, щастям та любов’ю!

Виконком селищної ради