Море позитиву, конкурсів та подарунків – у громаді святкували Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 14:13

Сьогодні, 1 червня, Україна та ще понад 60 країн світу відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Свято, яке асоціюють із морозивом, атракціонами і початком таких довгоочікуваних літніх канікул, відбулося і цього року. На його честь була проведена концертна програма, спортивні змагання, розваги та конкурси.

Фото без опису   Свято для дітей під назвою «Казкове літо» розпочалося з привітань. Заступник селищного голови з гуманітарних питань Інна Долгокерова зауважила, що веселинівський край завжди був багатим на талановитих дітей, тому від імені селищної ради з нагоди свята вона оголосила подяку призерам обласних конкурсів Вікторії Федосєєвій, Варварі Шевченко та Єлизаветі Токарєвій та побажала дітям нових перемог у майбутньому.

Далі увагу юних глядачів захопили актори театрального колективу «Букакі», провівши їх островами вокалу, хореографії та сміху. Добрі та злі казкові герої поділилися своїми порадами та вміннями, що так потрібні при зустрічі з «Казковим літом».

Потім, перемагаючи у конкурсах та змаганнях, дітлахи отримували паперові бали, на які вибирали собі подарунки у імпровізованій крамниці.

І не дивлячись на прохолодну погоду на вулиці, можна було побачити велику кількість усміхнених дітей зі своїми батьками, що завітали на свято.

Тож нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з ними на довгі роки, а їх дитинство буде щасливим та безхмарним.

Подібні  розважальні заходи з подарунками та призами проведено і у старостинських округах громади.