До уваги громадськості: розпочата розробка Стратегії розвитку Веселинівської територіальної громади на період до 2027 року включно

Дата: 31.03.2021 10:21

Веселинівська селищна рада повідомляє, що  розпочато роботу з розроблення проекту Стратегії розвитку Веселинівської територіальної громади  на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.

У разі зацікавленості щодо участі в розробці Стратегії розвитку Веселинівської територіальної громади до 2027 року просимо надавати  конкретні пропозиції  (назва пропозиції, термін реалізації, виконавець, орієнтовний обсяг фінансування, джерела фінансування) до проекту Стратегії розвитку Веселинівської  територіальної громади  на період до 2027 року до відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інвестицій  та на електронну адресу: vesselrada@ukr.net ( з поміткою для Стратегії) до 17.04.2021 року.

Довідково:  Стратегія розвитку територіальної громади розробляється відповідно до  Закону України «Про засади державної регіональної політики»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій розвитку і планів заходів», з урахуванням положень Державної стратегії регіонального розвитку України, рішення Миколаївської обласної ради від 23 грудня 2020 року № 2 «Про затвердження Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року включно»  та інтересів суб’єктів територіального розвитку.

З рішенням селищної ради  від 26.06.2018 року №4 «Про затвердження Стратегії розвитку Веселинівської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки» можна ознайомитися на сайті Веселинівської територіальної громади.