УВАГА: посилення карантинних заходів

Дата: 26.03.2021 09:17

Рішення щодо посилення протиепідемічних заходів та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 25 березня 2021 року  ухвалила на позачерговому засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Веселинівської селищної ради.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо збільшення рівня захворюваності, комісія вирішила:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради:

2.1. З метою запобігання поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відновити навчальний процес з 29.03.2021 року:

- для учнів 1 – 4 класів – очно;

- для учнів 5 – 11 класів – з використанням дистанційних форм навчання до 04.04.2021 року;

- заклади позашкільної освіти – з використанням дистанційних форм навчання до 04.04.2021 року;

- дитяча музикальна школа – з використанням дистанційних форм навчання до 04.04.2021 року;

- заклади дошкільної освіти, працюють в звичному режимі.

3. Управлінню освіти, культури, туризму, сім’ї,  молоді та спорту Веселинівської селищної ради довести до відома керівників ЗЗСО вказану інформацію.

4. Забезпечити виконання в закладах освіти обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2».

5. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям Веселинівської селищної ради незалежно від форми власності, дотримуватись обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2».

ПРОТОКОЛ № 2 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Веселинівської територіальної громади