Зустріч з Народним депутатом та керівництвом Вознесенського району

Дата: 24.03.2021 15:51

Після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року у Веселинівської ОТГ розпочався новий етап розвитку. Приєднання нових територій, ліквідація Веселинівського району, а відтак і збільшення повноважень та відповідальності.

Сьогодні, 24 березня, відбулася зустріч керівного складу громади з Народним депутатом України Артемом Чорноморовим, головою Вознесенської райдержадміністрації Сергієм Шурабурою та головою Вознесенської районної ради Спартаком Гукасяном з ціллю обговорення та координування основних напрямків розвитку нашої громади у складі Вознесенського району.

Артем Олегович виділив Веселинівську ОТГ як одну із вдалих по складу та спроможності. За інформацією Народного депутата прийнято рішення про виділення коштів з обласного бюджету для інвентаризації земель Вознесенського району, що дозволить виявити тіньові схеми по землі та наповнити бюджет громади. Також він зауважив про важливість роботи ЦНАПів, як обличчя громади та важливе джерело доходу.

Після зустрічі відбувся особистий прийом громадян та відвідування соціальних об’єктів інфраструктури громади.