Обговорення проблем підприємців веселинівського ринку

Дата: 18.03.2021 18:16

На останньому засіданні сесії селищної ради 16 березня до депутатів звернувся директор КП «Новий ринок» Володимир Гнатенко  щодо ситуації, що склалася на підприємстві. У зв’язку з тим, що з початку року підвищилася мінімальна заробітна плата та тарифи на електроенергію, коштів, що отримує підприємство від підприємців за надані послуги не вистачає на оплату заробітної плати працівників КП «Новий ринок», не говорячи про розвиток та покращення утримання території. Тому Володимир Олександрович змушений був звернутися до селищної ради, як власника підприємства, за одноразовою допомогою у розмірі 50 тис. грн.

Депутати вирішили провести зустріч з підприємцями ринку для більш детального вивчення питання.

Сьогодні, 18 березня у великій сесійній залі зустрілися голова та депутати Веселинівської селищної ради з підприємцями та адміністрацією ринку.

«Ми не можемо взяти штатні одиниці сторожів та прибиральників, порушуючи трудове законодавство та норми площі обслуговування. Зрозуміло, що на сьогоднішній день знизилася купівельна спроможність населення і підприємство не може піти шляхом підвищення тарифів за послуги, тому проводячи розрахунки ми дійшли висновку, що єдиною умовою збереження ваших трудових місць є перехід на прямі відносини підприємців з селищною радою та ліквідація комунального підприємства. Пропоную створити ініціативну групу, яка згуртує підприємців ринку і доведе дане питання до створення вашого органу самоорганізації», - запропонував селищний голова Олександр Румянцев.

19 березня на 12 годину дня запропоновано обговорити дану пропозицію на території ринку.

Фото без описуФото без опису Фото без опису