Дата: 16.03.2021 13:40

ЦНАП Веселинівської селищної ради був створений за підтримки Програми " U-LEAD  з Європою"

"Децентралізація є однією з найважливіших реформ українського уряду. Щоб ця реформа була успішною, важливо посилити спроможність держави у наданні послуг, що включає делегування місії, повноваженнь та обов'язків органам місцевого самоврядування. Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об'єднаних громадах та невеликих містах підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні."

Основний офіс ЦНАП знаходиться за адресою:

смт Веселинове, вул. Мозолевського,7

e-mail: cnap-vessotg@ukr.net