Святкування Масляної

Дата: 13.03.2021 10:43

Свято Масляної прийшло до нас з прадавніх часів. Масляна зустрічає весну і проводжає зиму, пригощаючи перед Великоднім постом смачними млинцями та варениками в сметані, з медом та хорошим настроєм. Не обминуло свято і наше селище. За багаторічною традицією жителів було запрошено 12 березня на масове народне гуляння «Колодій» на центральній площі селища, біля Будинку культури. Хоча природа й внесла свої корективи, найсміливіші відчайдухи позмагалися у своїй спритності, поводили хоровод, зігрілися гарячим чаєм та смачними млинцями у фоє Будинку культури. Учасники народного хору Центру культури та дозвілля подарували присутнім святковий настрій, виконуючи веселі пісні про весну.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису